Виц на денот: Бело


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


– Имаш бело?
– Имам. Што ќе ти е?!
– Па дај, ќе пуштам машина.
– Мамо бе, ме извади од памет…