Виц: Фраерска работа


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Што работиш ти, пријателе?

Јас батка возам Мерцедес од 200.000 евра и сите жени ми плаќаат за да ги возам.

Аман бе? Што работа е тоа?

Шофер на автобус.