Славни

Видео од моментот кога е истепан Дринквотер во ноќен клуб

Пред околу две недели фудбалерот на Барнли Дени Дринквотер беше претепан во ноќен клуб во Манчестер.

Во јавноста сега се појави видео од тој момент на кога фудбалерот кој се уште е под договор со Челзи го удира Нтие со глава, но потоа добива ќотек од уште шест негови пријатели.

To Top