Видео: Михајловиќ збесна, настрада рекламното пано!


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Торино синоќа испушти предност од 2:0 против Милан и на крајот мораше да се задоволи само со еден бод.

Избраниците на Михајловиќ во првото полувреме промашија и пенал за 3:0, а во второто полувреме „росонерите“ не само што израмнија на 2:2, туку имаа и шанси да победат.

Српскиот тренер збесна после таквата разврска и го скрши рекламното пано на „Скај Спорт“ после натпреварот.