Веќе ја прогласија за најпозната трудница – убавицата позира во порно стил


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓На минатонеделната модна ревија на Victoria’s Secret во светскиот центар на модата, Париз, Ирина Шајк го покажа своето рано трудничко стомаче, притоа блескајќи со убавина и сексапил. Поради тоа, веќе ја прогласија за планетарно најпопуларната трудница.

Но, тоа не ја спречува Ирина да објавува провокативни и заводливи фотографии на нејзиниот Инстаграм профил. Оваа подолу е од вчера.

A photo posted by irinashayk (@irinashayk) on