Ванда Икарди со експлозивно деколте на ТВ емисија


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Кога и аде и да се појави, фаталната и бомбастична Ванда Икарди, сопругата на фудбалскиот ас Мауро Икарди, точно знае како да ги прикова вниманието и погледите на другите врз нејзината појава.

Русокосата Ванда во супер секси издание овој пат се појави во својата ТВ емисија. Ванда е една од гостинските водителки на редовната постава на популарната емисија „Тики – Така“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Сексапилната Ванда со фустанот со длабоко деколте кој во преде план ги истакна нејзините бујни гради, беше главна ѕвезда во емисијата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Шоуто „Тика – Така“ е многу гледано секако меѓу другото и поради Ванда која нема „влакна на јазикот“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Тука е и Антонио Касано познат по тоа што секогаш кажува што мисли, поради што и често доаѓа до тензии во емисијата.