Славни

Уште малку девица ќе испадне: Мараја Кери тврди дека досега спиела само со „олку“ партнери

Светската поп дива Мараја Кери, во интервју за Cosmopolitan, меѓу другите интимни работи, открива и со колку партнери во животот досега имала однос во кревет.

Мегапопуларната пејачка Мараја Кери била во брак со актерот и водител Ник Кенон со кога има две деца. Веќе некое време е во врска со танчарот Брајан Танак, пред него била свршена со милијардерот Џејмс Пакер, тоа се три мажи. Првиот сопруг е четвртиот маж во нејзиниот живот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Сега Мараја во интервју за Cosmopolitan открила дека досега спиела „само со пет мажи“.

„Не сум имала многу партнери, но сите беа различни. Во животот бев со пет партнери. Некој би рекол дека сум многу слаба на ова поле во односно на некои други“, тврди Мараја Кери.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Прашање е колку нејзините обожаватели и јавноста веруваат на ова тврдење?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Advertisements
To Top