Жешко

Како од мајка родена: Кајли Џенер само со шапка и „малку мрежа“ на неа

Дваесет и едногодишната милијардерка и припадничка на кланот Кардашијан/Џенер, славната Кајли Џенер на „Инстаграм“ редовно „пали и жари“ со провокативни и заводливи фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Едни од последните кои ги објави, а на кои позира угул гола, само со шапка на едната и мрежа на другата фотка, покажаа дека Кајли е бескомпромисна кога сака да ги дозира своите обожаватели со скокотливи кадри.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Таа летува на тајна локација со својата ќерка Сторми и новата најдобра другарка Анастасија Караниколау, од каде што праќа многубројни секси фотографии.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Advertisements
To Top