Славни

Убавицата со хрватско потекло потврди дека е во врска со Нејмар

Згодната американска убавица со потекло од Хрватска, Наталија Барулиќ ја потврдила романсата со еден д најдобрите светски фудбалери, Бразилецот Нејмар.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

Иако понекогаш објавуваа заеднички фотографии на социјалните мрежи Нејмар и Наталија никогаш не ставиле ништо поврзано со нивната љубов.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

Сега сепак заедно се на насловната страница на руското издание на магазинот „ GQ“, а во текстот е потврдеа нивната романса.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ναtαlία Bαrulίch 🌹 (@natalia) on

-Зашитите ги своите најмили. Не е важно дали сте затворени во карантин или мората да комуницирате преку телефон или зум Бидете сигурни и јаки, Нејмар и Наталија не потсетуваат колку е важно да се поддржат и заштитат најмилите.

To Top