Убавата спортистка со секси фотка ги поздрави фановите!


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Линдзи Вон оваа сезона нема среќа. После скршеницата на ногата следеше прелом на раката па паузира веќе подолго време.

Неодамна успешно ја оперираше раката па сега се рехаблитира во својот дом. Дека сеуште е една од најатрактивните спортистки на светот докажа со новата фотка која ја објави на Инстаграм.

Вон можеби е надвор од скијачките терени, но никогаш нема да излезе од мода.

02-12von2