Турската Моника Белучи импресионира со својата убавина и заводливост


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Турската актерка Нургул Јесличај нашата јавност ја запозна од турските сериски филмови кои се емитуваат на македонските национални телевизии.

4-11-nurgul0

Иако во својата актерска кариера има играно многу и разни улоги на женски ликови од различен социјален статус, во приватноста Нургул е атрактивна дама која зрачи со сексапил и импресионира со жешките атрибути, па ја нарекуваат турската Моника Белучи.

4-11-nurgul1 4-11-nurgul2 4-11-nurgul3 4-11-nurgul4 4-11-nurgul5 4-11-nurgul6