Славни

Типот сакаше да направи селфи со Миа Калифа – еве како реагираше таа

Контроверзната некогашна порно ѕвезда, а денес „коментаторка на социјаните мрежи и спортска навивачка“, Миа Калифа, уште еднаш ја покажа својата непредвидлива природа.

Твитерџијата со корисничко име Hudspeth опиша дека сакал да се фотографира со Миа, а таа го удрила по лице и му направила модринка. Иако повредата не е многу видлива, сепак, типот кој работи во војската тоа го има како непријатно искуство. Миа уште не се огласила за ваквите обвинувања.

Од друга страна, пак, голем е бројот на нејзините обожаватели кои без проблем си правеле селфи со неа на кои таа позира насмевната.

To Top