СПОДЕЛИ МУЗИКА: Cyrilic и Лина Пејовска – „Јас те губам“


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Римејк на песната  „Јас те губам“ од Роберт Билбилов, преработена од браќата Бојан и Андреј Иваноски попознати како тандем под уметничкото име Cyrilic, во соработка со Лина Пејовска.