Спектакуларно: Овој човек историската победа на Звезда ја проследи од – кровот на „Маракана“! (ФОТО)


Шанса да станеш YouTuber! Приклучи се! ↓↓↓


Навивачите на Црвена Звезда уживаа во сензационалната победа на својот над вицешампионот на Европа, Ливерпул со 2:0.

Еден од навивачите се најде на место на кое само може да се посака на – кровот на „Маркана“! Нема сомневање дека овој човек имаше посебен поглед на вчерашниот спектакл и многумина би посакале да биле на негово место.

 

 

View this post on Instagram

 

Istorija rodjaci… Cigani lete u nebo! ?⚪?⚪? @crvenazvezdafk @adriatic.hero #GoPro

A post shared by Djurić Marko (@djurafiskultura) on