Спа во домашни услови

Сопругата на Мауро Икарди, атрактивната и провокативна Ванда Икарди, неодамна се најде во центар на внимание поради тоа што Инстаграм ѝ избриша една од фотографиите.

Ванда на Инстаграм објави провокативна фотографија поради која на крајот беше избришана, но сега згодната заводничка повторно провоцира.

Сопругата на Икарди се налути поради тоа и јавно се жалеше, но сега реши повторно да објави слика во која се наоѓа без градник.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Ванда на Инстаграм објави две провокативни фотографии и покажа како ужива на базен во својот дом во Париз. Доби речиси 700.000 лајкови за оваа објава, но многумина веруваат дека и таа ќе биде избришана зашто таа откри премногу од своето тело.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)