Слаб е на манекенки: Германецот после Адриана Лима „улови“ нова секс бомба!


Роналдо нека се пази, Мароко гази - 19 ден ↓↓↓Сами Кедира викендов постигна многу значаен гол за Јувентус против Наполи, а тоа беше повод италијанските медиуми да пишуваат за него повеќе од колку што тој би сакал.

Имено, италијанските медиуми открија дека германскиот репрезентативец е во врска со манекенката од неговата земја, Кимберли Менс.

Оваа русокоса многу наликува на неговата бивша сопруга Лени Герке, а не и е страно ни да објавува провокативни фотки на својот профил на Инстаграм, каде покажува и повеќе од што е потребно.

Очигелдно Кедира е „слаб“ на манекенки, а потсетуваме дека минатото лето се поврзуваше со Адриана Лима.

Погледнете како изгледа новата девојка на фудбалерот на Јувентус.

Easing into the week like ?? @omar_coria @akaiswimwear @laboutiquebyanayjose

A post shared by Kimberley Mens (@kimimens) on

[email protected]

A post shared by Kimberley Mens (@kimimens) on

Friday??

A post shared by Kimberley Mens (@kimimens) on

Sundays ??

A post shared by Kimberley Mens (@kimimens) on

Let the sea set you free ?✨? @omar_coria

A post shared by Kimberley Mens (@kimimens) on