Сите зборуваат за секс снимката од Ријана

Ријана дебитираше на телевизија, а својата прва актерска епизода је сподели во живо на социјалните мрежи.

Пејачката се појави во две епизоди од серијата Bates Motel, но своето време на екранот го искористи повеќе од добро, а се појави и во секс сцена. Ја играше улогата на исконската Мерион Крејн, позната како Хичкоковата жртва од култната сцена со тушот во Psycho.

Еве ја и снимката од целиот „стриминг“ во кој Ријана и нејзината екипа смислуваа сопствена „пијачка игра“.