Сите сакаат да поминат неколку часа во нејзино друштво во авион


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Норвешката стјуардеса Сесил Нордал стана миленичка на голем број припадници на интернет популацијата и собра над 80.000 обожаватели на Инстаграм, каде освен фотографии од своите патувања, објавува и провокативни селфи фотки кои ја скокоткаат фантазијата на следбениците.

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on

A photo posted by Cecilie Nordahl (@cecinordahl) on