Си го бара со боринче: Одинцова го ризикува живот за една фотка (видео)

Една од најсексапилните руски манекенки и новата девојка на Фернандо Алонсо, жешката Викторија Одинцова, ги шокираше своите Инстаграм пријатели со фотки и снимки на кои си ја бара бељата со боринче, играјќи си со животот на еден од облакодерите во Дубаи.

После опасната акробација која ја изведе пред шест дена, 22-годишната убавица од Санкт Петербург не престанува да објавува фотки од адреналинскиот и опасен потфат. „Уште не можам да поверувам дека го направив тоа. Секогаш кога ги гледам сликите и снимките, ми се потат дланките“, напиша таа под последната објава, а обожавателите јасно порачаа што мислат за нејзиниот потфат.

„Ова е ужасен пример за младите; Ова е толку глупаво што немам зборови. Како 11-годишно дете кое по секоја цена сака да привлече внимание; Изгледа Бог ти подарил убавина, ама не и мозок“, се само некои од коментарите.