Шерон Стоун – Неодолива и секси и во 59-та година!


Лига на Шампиони: Нова сезона, нови очекувања! ↓↓↓


Од култната улога во „Ниски страсти“ поминаа дури 25 години, но актерката Шерон Стоун и понатаму воодушевува со својот изглед.

Таа на својот профил на Инстаграм прикачи фотографија во бикини и го воодушеви целиот свет, а особено своите фанови.

За неа дефинитивно времето застанало!

Summer attitude. (?: @pricearana)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Happy Independence Day #America! #?? #reflect (? @clifloftin)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on