Шеф на кабинетот на премиерот Тереза Меј фатен со „спуштени гаќи“


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Бервил содржината ја објавил во текот на работното време за кое годишно се плаќа повеќе од 150 000 илјади евра.

Шефот на кабинетот на британската премиерка Тереза Меј се најде во скандал откако беше фатен на Твитер како јавно коментира порнографски содржини.

Гевин Бервил, десната рака на Меј, се извини за рамот кој го нанел, како што тврди со ненамерно објавената порнографска содржина на друштвените мрежи.