Шампионка во автомобилски трки се преправаше дека почетник на часови по возење – погледнете како си поминаа инструкторите


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Леона Чин е малезиска шампионка во трки со автомобили која реши малку да ги изремети инструкторите по часови за возење.