Актуелно

Семеен хорор: Татко си ја силувал 12-годишната ќерка во Куманово

Татко силувал 12-годишна ќерка во Куманово пред десетина дена, соопшти МВР.

Ф.Д. (24) од Куманово синоќа пријавила во полиција дека нејзината дванаесетгодишна внука и кажала дека нејзиниот татко М.Д. во нивната семејна куќа, пред околу 10 дена со сила имал сексуални односи со неа.

Девојчето од страв не смеело никому да каже ниту случајот да го пријави во полиција. Кога отишла Ф.Д. на гости детето и се доверило и кажало што се случило по што настанот бил пријавен во полиција. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top