Секси новинарка со спортски афинитети


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Атрактивната шпанска спортска новинарка Лаура Гадеа важи за една од омилените меѓу колегите, но и од пошироката спортска јавност.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LAURA GADEA ♥ (@lau_gadea)

Сексапилната Лаура е многу популарна на социјалните мрежи, спортската новинарка со провокативни сексапилни фотки предизвикува воздишки кај фановите.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LAURA GADEA ♥ (@lau_gadea)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LAURA GADEA ♥ (@lau_gadea)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LAURA GADEA ♥ (@lau_gadea)