Ристе е „најсилниот Македонец во Канада“, има бесни хеланки и еве што ви порачува


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓А и добар е во географија, знае прилично многу македонски места, како во Македонија, така и надвор од неа. 😀