Славни

Ријана сама најдобро си ги рекламира модните „крпчиња“ кои ги дизајнира лично таа

33-годишна пејачка од Барбадос се разголе за да ги промовира најновите парчиња од нејзината колекција долна облека.

Иако, оптегната на шарени перници и со проѕирна наметка, Ријана не покажува ништо од тоа што треба да го изрекламира, сепак, нејзината заводливост си го прави своето во маркетингот.

Ријана носи колекција на Xtra VIP комплети, која наводно вклучува и цветен градник Free Spirit, што не се гледа, танги и цветна наметка.

Цветовите за пролет можеби не се револуционерни, но кога Ријана го наметнува овој тренд, тогаш прави хит.

Новата колекција на долна облека Savage X Fenty е инспирирана од силуетите од 1960-тите и цветните принтови.

Новата колекција пристигнала откако луксузната модна куќа на Ријана, Фенти, поврзана со ЛВМХ, објавила дека ќе се затвори. Иако Фенти се бори напорно за да преживее за време на пандемијата во 2020 година, Savage X Fenty продолжил да расте, со раст на приходите од 200 проценти и активни ВИП членови за дури 150 проценти. На почетокот на оваа година, овој бренд за долна облека заработил 115 милиони долари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri)

To Top