Репортажа на „Глас на Америка“ од пустошот кој пожарите го оставија кај делчевско


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


Тажно, трагично и вознемирувачки истовремено.

Извор: Глас на Америка