Рече и ја истетовира


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Откако во Бекстејџ, јавно пред публиката рече дека ќе ја истетовира строфата од македонската химна која ја „прескокна“ на изведбата на химната во кругот на американската амбасада, Тамара Тодевска навистина го стори тоа и со тетоважата се пофали на социјалните мрежи.

„Ветено, сторено“, напиша под фотографиите од тазе тетоважата.