Реалност или Фотошоп: Бакнежот кој го крена светот на шоубизнисот на нозе


Финале Лига на шампиони: Манчестер Сити го „брка“ Пандев, Интер нема да се предаде!


Вест за разводот на Џенифер Анистон и Џастин Теру која во светот на шоубизнисот и Холивуд стигна како гром од ведро небо, беше изненадувачка за многумина, но истовремено ги разбуди желбите на фановите кои сакаат повторно да ја видат Анистон со нејзиниот поранешен сопруг, Бред Пит.

Откако Џенифер проговори за разводот, нејзиниот емотивен статус стана главна тема во медиумите па така се појавија и многу шпекулации дека актерката се смирила со бившиот сопруг, а главниот кривец за романсата бил Џорџ Клуни.

„Бред и Џенифер сакаат да ја скријат својата врска од јавноста. Поминуваат многу време заедно, а се почна по овогодинешните Оскари”, вели неименуван извор за “People”