Ракел Маури бескомпромисно жешка на плажа


Меси против Левандовски -11 ден ↓↓↓Поубавата половина и животна сопатничка на хрватскиот фудбалер Иван Ракитиќ, сексапилната Ракел Маури, со новите фотогрфаии кои ги сподели на Инстаграм повторно ја заскокотка страста кај нејзините обожаватели.

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

Шпансаката убавица позира во модерен костим за капење кој ги истакнува нејзините облини. Следеа многу комплименти, а имаше и такви кои прашуваа каде може да купат таков костим за капење.

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on

A post shared by Raquel Mauri (@raquel_mauri) on