Проѕирен фустан и жешко деколте – Марјана во секси елемент на „Diamond Sensation“


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓На импресивен начин Sara Fashion ја промовираше својата нова колекција есен-зима 2018/2019 со спектакуларно шоу наречено „Diamond Sensation“. Воедно, со овој настан, тие го прославија и својот 19-ти роденден.

Посебно импресивно издание имаше водителката на настанот, фамозната Марјана Станојковска, која буквално го украде шоуто со својата појава и заводливост.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA 5 (@marjanamay) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA 5 (@marjanamay) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARJANA STANOJKOVSKA 5 (@marjanamay) on