Музика

Принцезата сака „машки алат“ од 50 сантиметри?!

Нигериската пејачка Принцес Витарах има нов „хит“ во кој си го бара она кое го сака (така барем пее во песната).

Откако минатата година пееше за „нигериските пи*ки“, со својот нов хит I Want 20 Inch Dick (Сакам пенис од 50 сантиметри) повторно го сврте медиумското и јавното внимание врз себе. Реакциите варираат – од воодушевувања до згрозување.

Додека едни урлаат колку е за нигде, други забораваат дека е целосно океј кога некој маж пее за својата љубов кон женските задници, а од легендарниот хит на Sir Mix-A-Lot нигериската пејачка ја „позајми“ идејата.

Advertisements
To Top