После секс скандалот, повторно провоцира: Познатата плавуша во топлес издание


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓ Нејзините бујни облини ѝ донесоа успех во светот на моделингот, а Риен Саџен никогаш не се срамела да покаже со што располага под долната облека.

A photo posted by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

30-годишната плавуша неодамна беше вовлечена во виртуелен секс скандал со Вернон Кај, но таквото медиумско внимание не ја спречува да биде активна и провокативна на социјалните мрежи, разголувајќи се за своите фанови.

A video posted by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on

Оженетиот ди-џеј и ТВ водител Вернон Кај, со кого Саџен беше во секс скандал, е нејзи стар пријател. Таа призна дека тие двајца повторно почнале да се допишуваат на почетокот од оваа година, после шест години пауза, а Вернон потоа мораше јавно да ѝ се извини на својата сопруга со ветување дека нема повеќе да се допишува со Ријен и останатите четири жени.

A photo posted by Rhian Sugden (@rhiansuggers) on