Погледнете го лудото славје во соблекувалната на Монако!


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Младите и талентирани фудбалери на Монако направија вистински подвиг и со феноменална игра го елиминираа Манчестер Сити во осминафиналето од ЛШ.

Радоста по последниот свиреж на судијата беше огромна, а еуфоријата продолжи и во соблекувалната каде имаше лудо славје на фудбалерите на Монако.