Памела Андерсон во ретро стил за Intimately Magazine


Топ 10 најголеми фудбалски дербија


Иако има 51 година, моделот и актерка Памела Андерсон знае како треба пред фотообјективите и нема изгубено кондиција за атрактивни фотосесии.

Андерсон позираше за насловната страница и едиторијалот на списанието Intimately Magazine. Пред објективот на Кармело Редондо, русокосата секс-бомба носи различни креации со стил на 80-те години.

Фотографиите се направени во црно-бела техника, на некои од нив Андерсон позира и во костими за капење покажувајќи ја одличната форма на телото.