Овој „г(л)ас“ оди на контото од Хилари Клинтон


Дерби до Дерби! Комплетен фудбалски викенд ↓↓↓


Џенифер Лопез со сигурност ќе гласа на претстојните избори за претседател на Америка, а нејзиниот избор се разбира е Хилари Клинтон.

1-11-lopez-klinton-mark1
-Време е да се обединиме, да ја подржиме и да гласаме за единствениот логичен избор не само за жените и Латино американците, туку за сите Американци, рече Лопез, која заедно со поранешниот сопруг Марк Ентони ја даде својата поддршка за Клинтон за време на концертот во Мајами.

1-11-lopez-klinton-mark2

Но, Џеј Ло даде и многу повеќе од тоа. Таа се фрли на подот и тресеше со задникот во сите можни пози.

1-11-lopez-klinton-mark3

Ако провокативното танцување носи гласови, тогаш перформансот на Џенифер дефинитивно ќе и донесе поени на Клинтон.

1-11-lopez-klinton-mark4