Опасно жешка обожавателка на „Црвените ѓаволи“


Уствари викендов е затишје пред бура! ↓↓↓


Повеќекратниот англиски фудбалски шампион, гигантот Манчестер Јунајтед, е еден од најпопуларните клубови во светски рамки кој може да се пофали со армија верни обожаватели…и обожавателки.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

А меѓу убавиците кои верно навиваат за „Црвените ѓаволи“ е сексапилната Катрина Мариа родена на Фарските острови.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Katrina Maria (@katrina.maria)