Опасна игра со „топките“: Амбер Роуз провоцира со градите


Викенд најава - Најинтересно во Серија А! ↓↓↓Во најновото видео кое го сподели на својот Инстаграм профил, Амбер Роуз ги покажа своите бујни гради, рекламирајќи го револуционерниот градник (кој веројатно никој не го ни забележа).

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on

„Не знаев дека произведуваат градник за твојата големина“, беше еден од коментарите.

A post shared by Amber Rose (@amberrose) on