Обожавателите ја запукаа Ким: „Имаш милиони, а немаш…“


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Со една пресно објавена фотографија на социјалните мрежи, „старлетата“ Ким Кардашијан повторно предизвика лавина од коментари од нејзините следбеници и обожаватели.

Ким позирала во својот дом во маичка и гаќички од својата нова колекција на долна облека, кога фановите пред нејзе забележале четкичка за заби. И ја запукаа со коментари.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Следуваше хаос на социјалните мрежи. Фановите откако го забележале и „камениот блок“ кој би требало да претставува када, но и дека истиот јасно се гледа од спалната соба , но и од дневната почнаа со „жешки“ прашања.

„Каде е вратата, како вие вршите нужда“?.

„Имаш милиони, но немаш врата на тоалетот и бањата“.