Нови жешки фотки: Северина угул гола ги запали социјалните мрежи (18+)


Германија пред елиминација!? - 8 ден ↓↓↓Помина многу време откако нејзиното домашно порно видео, снимено на една приватна јахта, палеше и жареше по интернетот и немаше човек на Балканот кој не ја изгледа таа снимка.

Но, дојде ред за нова доза голотија, провокација и контроверзно привлекување на вниманието врз нејзината става (гола, да).

Фотките кои почнаа да кружат по балканските социјални канали и медиуми ја прикажуваат Северина со голи град, како позира во провокативни пози пред камерата од мобилниот телефон. Каде и кога точно се направен фотографиите не е познато, а една од нив (не од експлицитните) Северина ја има објавено и на својот Фејсбук профил.

Нецензурираните фотографии можете да ги „ѕирнете“ ТУКА.