Нова химна за македонската фудбалска репрезентација – со оваа песна ќе ги бодриме на Европско првенство

Oткако денес Фудбалската федерација на Македонија објави дел од химната во изведба на „Суперхикс“ набрзо на „Јутуб“ каналот на „360 степени“ беше објавена целосната верзија.