Славни

НИВЕС ПОВТОРНО ЈА БРАНУВА ХРВАТСКАТА ЈАВНОСТ: Погледнете што правеше со пријателката в море!

Нивес Целзијус објави неколку фотки со пријателката, водителката Ивана Мишериќ, а нивните водени лудории кренаа огромна прашина по социјалните мрежи. Некои ги оквалификуваа како гадливи, а некои тврдат дека ’пријателките така не се гледаат’.

Си ја зедовме бељата со Нивес. Откако вчера ја објавивме како јава на птица (клик овде), денес повторно ја имаме во далеку пожестоко издание. Овојпат популарната хрватска старлета објави фотографии на Инстаграм како лудува на море заедно со нејзината пријателка, водителката Ивана Мишериќ, а бројните фанови имаа различни коментари. Од тоа дека прекрасно се забавуваат и одлично изгледаат, до такви дека така не се гледале пријателките, а имаше и такви на кои им се гадни.

Friends ❤ #silba #summer #vacation #samoprirodno

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

„Така пријателки не се гледаат“, „Не би рекол пријателки, туку дека цвета љубовта…“, пишуваа нејзините фанови на Инстаграм. Имаше и такви кои ги оквалификуваа како гадни: „Дали тоа ти го гледаат децата Нивес…. мајка им се фаќа со жена, гадливи сте фуј…“ и напишаа на Нивес.

Glupiranje… #silba #friends #vacation #pravimogaziranuvodu #samoveselo

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

А како ќе ги окарактеризирате вие, имате опција да пишете во коментар.

Mi to tako… #silba #vacation #samoprirodno #petkofotka

A post shared by Nives Celsius (@nivescelsius) on

Advertisements
To Top