Никол во елемент: Дивите секс сцени на Кидман во Big Little Lies


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Никол Кидман повторно ја дига прашината, но не поради своето чудно однесување на Оскарите, туку поради својата улога во серијата Big Little Lies.

Втората епизода од новата мини серија на HBO ја прикажа порцеланската убавица во диви секс сцени.

Четириесет и девет годишната актерка се соблекува, мастурбира и има онлајн секс. Но, тоа не е сè. Веќе во следната сцена нештата стануваат агресивни, по што има насилен секс со сопругот.

Серијата продуцирана од HBO е адаптирана од истоимената новела на Лијан Морирајрти и е во режија на Дејвид. Е. Кели.