Неверојатна промена: Куќите на фудбалерите некогаш и сега!


Уште еден поткаст! Fat Cacko: Од гитара до Fat kitchen bistro и најдобриот бургер во градот ↓↓↓


На Јутјуб се појави интересно видео кое открива како всушност изгледале куќите на фудбалерите некогаш, на нивните почетоци, а како тие изгледаат денес.

Парите можат се, а тоа најдобро се гледа од следното видео.