Нема никаков црн развод или има силно пријателство – што велат фотките од Скарлет?


Спасе Манев (Патувања низ Македонија): Ги откриваме скриените убавини на Македонија ↓↓↓


Само ден откако во светот на шоу бизнисот проструи веста дека актерката Скарлет Јохансон и нејзиниот сопруг Ромен Дорјак тајно ставиле крај на својот брак, парот се појави во јавноста заедно.


Скарлет и Ромен присуствуваа на изложба во Сајмон Ли галеријата и изгледаа сосема опуштено. Барем Скарлет, која не ја тргнуваше насмевката од лицето.

Очигледно дека станува збор само за неоснована гласина, која се прошири откако актерката беше забележана без нејзината бурма при излегувањето од еден хотел во Њујорк. Другата опција е дека нивната разделба очигледно не застана на патот на нивното пријателство