Не ги есапат шпекулациите: Лопез и Родригез лабаво на плажа – таа опасно секси

Откако лавина од шпекулации ги преплавија медиумите дека само што се верија, нината свршувачка е во криза, Џенифер Лопез објави серија фотографии како опуштено уживаат на плажа со вереникот Алекс Родригез и стави точка на муабетите дека врската им е во криза.

Џеј Ло и Родригез ја прославија свршувачката на плажа на Бахамите каде уживаа во сонцето и морето. И додека уживаа на плажата.

Пејачката , која во јули ќе го прослави 50. роденден изгледаше сензационално во светло сино бикини.

Со овој излет на кој и двајцата беа весели и вљубени Лопез и Родригез ставија точка на сите муабети со кои се тврдеше дека во нивната врска има криза.

Веста на социјалните мрежи ја објави поранешниот бејзбол играч Хозе Консека. Тој напиша дека знае како Родригез ја изневерува Лопез со неговата поранешна сопруга Џесика.