Најскапото цртање прави линии: Линијар од 225 долари – дознајте во што е фрката


Викенд најава: Интер - Милан, Тотенхем - Ман.Сити и Феенорд - ПСВ ↓↓↓Модната компанија Луј Витон креираше линијар што е дел од „гифт-колекцијата“.

Овој линијар, што сигурно ќе биде дел од училишната чанта на секое разгалено девојче е достапен во розова и црвена боја.

Линијарот е декориран со препознатливите ЛВ цветни монограми, а неговата цена е 225 долари.