Најјаките моменти од скриената камера со Горан Пандев со македонски превод (снимка)


Ќе игра ли Елмас против Баерн Минхен!? ↓↓↓


Големо внимание кај нас вчера привлече скриената камера која „Медијасет“ му ја направи на Горан Пандев.

Ако не сте запознаени станува збор за скриена камера во која на Пандев му кажуваат дека Џенова го продала во индиски клуб. Она што за нас недостасуваше во видеото е превод. „Спортски.мк“ се потруди да го преведе најинтересниот дел кога Пандев разговара со агентот Леонардо Корси, а тој му ја кажува понудата.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @sportski.vestii