Модна провокација со вкус


Ep.2 Urban Explorer: Каде да се пирсате во Скопје!? ↓↓↓


Британскиот супер модел, Џордан Дан, ги сврти погледите кон себе со својата секси појава на годинешните MTV EMA награди. Атрактивната црнокоса дојде топлес и тоа во модел од Balmain.

7-11-modna-provokacija1

Потоа ја загреа атмосферата во супер кратко и провокативно парче од Julien Macdonald, во кој ги истакна своите супер слаби нозе.

7-11-modna-provokacija2 7-11-modna-provokacija3 7-11-modna-provokacija4