Славни

Меси уловен во „незгоден“ момент: Што прави со раката? (ВИДЕО)

За тоа каков мајстор е Лионел Меси на фудбалскиот терен и не треба да се трошат зборови, а сега се појави едно интересно видео од ноќен клуб во кое Меси покажува и други „вештини“.

Дополнително објаснување на овој потег на Меси веројатно не ви е потребен, доволно е само да го погледнете видеото.

Advertisements
To Top